Κομμένο πέρασμα από πτώση δέντρου

Υποβλήθηκε στην κατηγορία Γενικά από Γιώργος Μιλής στις 15:56, Σαβ 3 Δεκεμβρίου 2016

Λόγω της πρόσφατης κακοκαιρίας, κόπηκε κορμός δέντρου και έκλεισε το μοναδικό πέρασμα που έχει (λόγω έργων) ο δρομος.

RSS feed για ενημερώσεις σε αυτήν την αναφορά Να λαμβάνω email για ενημερώσεις σε αυτήν την αναφορά.

Ενημερώσεις

  • Το πρόβλημα έχει επιλυθεί, ταυτόχρονα με την αποκατάσταση του δρόμου.

    Υποβλήθηκε από Γιώργος Μιλής στις 16:57, Κυρ 11 Δεκεμβρίου 2016, χαρακτηρίστηκε ως: έχει αντιμετωπιστεί

Δώστε μια ενημέρωση

Παρακαλούμε, λάβετε υπόψη ότι οι ενημερώσεις δεν αποστέλλονται στην Αρχή. Τα στοιχεία σας θα χρησιμοποιηθούν μόνο σύμφωνα με τους Όρους Χρήσης

Τώρα, για να υποβάλετε την ενημέρωση στην αναφορά:

Έχετε κωδικό της υπηρεσίας FixCyprus;

Ναι, έχω κωδικό πρόσβασης.

Έχετε ξεχάσει τον κωδικό σας; Επιβεβαίωση μέσω email, δίνοντας κωδικό πρόσβασης όταν ζητηθεί. Μόλις επιβεβαιώσετε, ο κωδικός σας θα ενημερωθεί.

Όχι, θα επιβεβαιώσω την ενημέρωση μέσω email.

Ο κωδικός είναι προαιρετικό στοιχείο, αλλά αν το δώσετε θα μπορείτε να υποβάλλετε αναφορές και ενημερώσεις, καθώς και να διαχειρίζεστε τις αναφορές σας πιο εύκολα.