Rubbish all around Lyceum St. Fylaxeos Street Etna 3117 Limassol

Υποβλήθηκε ανώνυμα στην κατηγορία Γενικά, στις 10:42, Δευ 19 Δεκεμβρίου 2016

There is rubbish littered all around the borders of the school. At night it turns into an area for car racing, drinking, loud music and drug taking. We have called the police, seen the mayor of the village and there is no one who wants to take on the responsibility. Each person passes you on to someone else with nothing being resolved. This has been going on for years.

RSS feed για ενημερώσεις σε αυτήν την αναφορά Να λαμβάνω email για ενημερώσεις σε αυτήν την αναφορά.

Δώστε μια ενημέρωση

Παρακαλούμε, λάβετε υπόψη ότι οι ενημερώσεις δεν αποστέλλονται στην Αρχή. Τα στοιχεία σας θα χρησιμοποιηθούν μόνο σύμφωνα με τους Όρους Χρήσης

Τώρα, για να υποβάλετε την ενημέρωση στην αναφορά:

Έχετε κωδικό της υπηρεσίας FixCyprus;

Ναι, έχω κωδικό πρόσβασης.

Έχετε ξεχάσει τον κωδικό σας; Επιβεβαίωση μέσω email, δίνοντας κωδικό πρόσβασης όταν ζητηθεί. Μόλις επιβεβαιώσετε, ο κωδικός σας θα ενημερωθεί.

Όχι, θα επιβεβαιώσω την ενημέρωση μέσω email.

Ο κωδικός είναι προαιρετικό στοιχείο, αλλά αν το δώσετε θα μπορείτε να υποβάλλετε αναφορές και ενημερώσεις, καθώς και να διαχειρίζεστε τις αναφορές σας πιο εύκολα.