Αρκετά σκουπίδια σε πάροδο.

Υποβλήθηκε ανώνυμα στην κατηγορία Γενικά, στις 20:57, Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2017

Υπαρχουν αρκετά σκουπίδια σε πάροδο στον παρακαμπτηριο τσερίου πίσω από το πεδίο βολής. τα σκουπίδια εχει καιρο που είναι εκεί και πολλαπλασιάζονται. καλο θα ήταν ο δήμος να τα μαζέψει και να παρακολουθεί τον χώρο. επισεις καλο θα ηταν να βαλει και καποιες ταπελες εκει να προειδοποιούν να μην ριχνουν σκουπιδια και να αναγράφουν και το πρόστιμο που δίνετε σε αυτές τις περιπτώσεις.

RSS feed για ενημερώσεις σε αυτήν την αναφορά Να λαμβάνω email για ενημερώσεις σε αυτήν την αναφορά.

Δώστε μια ενημέρωση

Παρακαλούμε, λάβετε υπόψη ότι οι ενημερώσεις δεν αποστέλλονται στην Αρχή. Τα στοιχεία σας θα χρησιμοποιηθούν μόνο σύμφωνα με τους Όρους Χρήσης

Τώρα, για να υποβάλετε την ενημέρωση στην αναφορά:

Έχετε κωδικό της υπηρεσίας FixCyprus;

Ναι, έχω κωδικό πρόσβασης.

Έχετε ξεχάσει τον κωδικό σας; Επιβεβαίωση μέσω email, δίνοντας κωδικό πρόσβασης όταν ζητηθεί. Μόλις επιβεβαιώσετε, ο κωδικός σας θα ενημερωθεί.

Όχι, θα επιβεβαιώσω την ενημέρωση μέσω email.

Ο κωδικός είναι προαιρετικό στοιχείο, αλλά αν το δώσετε θα μπορείτε να υποβάλλετε αναφορές και ενημερώσεις, καθώς και να διαχειρίζεστε τις αναφορές σας πιο εύκολα.