Σκύβαλα

Υποβλήθηκε ανώνυμα στην κατηγορία Γενικά, στις 19:04, Τετάρτη 25 Ιανουαρίου 2017

Ο χώρος απέναντι από το κοιμητήριο λατσιών έχει μετατραπεί σε σκουπιδότοπο. εκτός από την άσχημη εικόνα που δείχνουμε σαν δήμος και δημότες, η περιοχή έχει γεμίσει τρωκτικά. παρακαλώ όπως καθαρίσει το χώρο ο δήμος λατσιών και επιθεωρεί συχνά την περιοχή για να αποτραπεί μελλοντική χρήση αυτού του χώρου ως σκουπιδότοπο από ανεγκέφαλους!

RSS feed για ενημερώσεις σε αυτήν την αναφορά Να λαμβάνω email για ενημερώσεις σε αυτήν την αναφορά.

Δώστε μια ενημέρωση

Παρακαλούμε, λάβετε υπόψη ότι οι ενημερώσεις δεν αποστέλλονται στην Αρχή. Τα στοιχεία σας θα χρησιμοποιηθούν μόνο σύμφωνα με τους Όρους Χρήσης

Τώρα, για να υποβάλετε την ενημέρωση στην αναφορά:

Έχετε κωδικό της υπηρεσίας FixCyprus;

Ναι, έχω κωδικό πρόσβασης.

Έχετε ξεχάσει τον κωδικό σας; Επιβεβαίωση μέσω email, δίνοντας κωδικό πρόσβασης όταν ζητηθεί. Μόλις επιβεβαιώσετε, ο κωδικός σας θα ενημερωθεί.

Όχι, θα επιβεβαιώσω την ενημέρωση μέσω email.

Ο κωδικός είναι προαιρετικό στοιχείο, αλλά αν το δώσετε θα μπορείτε να υποβάλλετε αναφορές και ενημερώσεις, καθώς και να διαχειρίζεστε τις αναφορές σας πιο εύκολα.