Παραμελημένο πάρκο / χώρος πρασίνου

Υποβλήθηκε στην κατηγορία Γενικά από Κωνσταντίνος στις 19:34, Σάββατο 1 Απριλίου 2017

Μεταξύ των οδών ιωάννη χακκέτ και γιαννάκη αεροπόρου υπάρχει παραμελημένος χώρος πρασίνου που άλλοτε φαίνεται να ήταν πάρκο. υπάρχει άγρια βλάστηση και καθώς πλησιάζει το καλοκαίρι με την αύξηση της θερμοκρασίας θα αυξηθεί ο αριθμός των τρωκτικών και των κουνουπιών.

RSS feed για ενημερώσεις σε αυτήν την αναφορά Να λαμβάνω email για ενημερώσεις σε αυτήν την αναφορά.

Δώστε μια ενημέρωση

Παρακαλούμε, λάβετε υπόψη ότι οι ενημερώσεις δεν αποστέλλονται στην Αρχή. Τα στοιχεία σας θα χρησιμοποιηθούν μόνο σύμφωνα με τους Όρους Χρήσης

Τώρα, για να υποβάλετε την ενημέρωση στην αναφορά:

Έχετε κωδικό της υπηρεσίας FixCyprus;

Ναι, έχω κωδικό πρόσβασης.

Έχετε ξεχάσει τον κωδικό σας; Επιβεβαίωση μέσω email, δίνοντας κωδικό πρόσβασης όταν ζητηθεί. Μόλις επιβεβαιώσετε, ο κωδικός σας θα ενημερωθεί.

Όχι, θα επιβεβαιώσω την ενημέρωση μέσω email.

Ο κωδικός είναι προαιρετικό στοιχείο, αλλά αν το δώσετε θα μπορείτε να υποβάλλετε αναφορές και ενημερώσεις, καθώς και να διαχειρίζεστε τις αναφορές σας πιο εύκολα.