Εμπόδια στο πεζοδρόμιο από καφετέριες

Υποβλήθηκε στην κατηγορία Γενικά από Γιώργος Μιλής στις 00:11, Κυριακή 16 Ιουλίου 2017

Είναι ο δρόμος που πάει προς παραλία μακενζυ. είναι προφανές ότι το πεζοδρόμιο είναι κατειλημμένο από τραπεζάκια. ακόμα και η βοηθητική λωρίδα για άτομα χωρίς όραση.

RSS feed για ενημερώσεις σε αυτήν την αναφορά Να λαμβάνω email για ενημερώσεις σε αυτήν την αναφορά.

Δώστε μια ενημέρωση

Παρακαλούμε, λάβετε υπόψη ότι οι ενημερώσεις δεν αποστέλλονται στην Αρχή. Τα στοιχεία σας θα χρησιμοποιηθούν μόνο σύμφωνα με τους Όρους Χρήσης

Τώρα, για να υποβάλετε την ενημέρωση στην αναφορά:

Έχετε κωδικό της υπηρεσίας FixCyprus;

Ναι, έχω κωδικό πρόσβασης.

Έχετε ξεχάσει τον κωδικό σας; Επιβεβαίωση μέσω email, δίνοντας κωδικό πρόσβασης όταν ζητηθεί. Μόλις επιβεβαιώσετε, ο κωδικός σας θα ενημερωθεί.

Όχι, θα επιβεβαιώσω την ενημέρωση μέσω email.

Ο κωδικός είναι προαιρετικό στοιχείο, αλλά αν το δώσετε θα μπορείτε να υποβάλλετε αναφορές και ενημερώσεις, καθώς και να διαχειρίζεστε τις αναφορές σας πιο εύκολα.